Leden ASG Cabine Team


Wie zijn de leden van het ASG Cabine Team?

Het ASG Team bestaat uit cabine collega’s, ondersteunt indien nodig door een in verslaving gespecialiseerde arts. Deze collega’s zijn lid geworden van het team uit betrokkenheid en zijn getraind in de opvang en begeleiding van stewards en stewardessen met PMG. Het ASG Team is dus ‘ voor collega’s, door collega’s ‘.

Profielfoto Jolanda de Loos

Lid ASG-team

Jolanda de Loos
Jolanda.de.Loos@antiskid.nl

Profielfoto Erik van Kooten

Lid ASG-team

Erik van Kooten
Erik.van.Kooten@antiskid.nl

Profielfoto Polly-Grace  Vonsée

Lid ASG-team

Polly-Grace Vonsée
Polly-Grace.Vonsee@antiskid.nl

Profielfoto Hélène  Bootsma

Lid ASG-team

Hélène Bootsma
Helene.Bootsma@antiskid.nl

Profielfoto Raoul  Gemin

Lid ASG-team

Raoul Gemin
Raoul.Gemin@antiskid.nl

Profielfoto Jelmer  Blacquière

Lid ASG-team

Jelmer Blacquière
Jelmer.Blacquiere@antiskid.nl

Profielfoto Esther  Dierckx

Lid ASG-team

Esther Dierckx
Esther.Dierckx@antiskid.nl

Profielfoto Bob  Loonen

Coördinator ASG-team

Bob Loonen
Bob.Loonen@antiskid.nl

Profielfoto Dirk  Stoker

Assistent Cöordinator ASG-team

Dirk Stoker
Dirk.Stoker@antiskid.nl